background image

O nás

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou, navštivte apartmány „Vila Filipović“ a poznejte překrásné klidné městečko Živogošće Blato. Apartmány „Vila Filipović“ se nacházejí v borovém háji Živogočće Blata, 50 m od překrásné pláže. Apartmány, nacházející se v Živogočći Blatu, jsou ve vlastnictví rodiny Filipović, která se zabývá turismem již dlouhá léta a svým hostům nabýzí kvalitní a komfortní ubytování ve dvou domech. Členové rodiny se budou snažit být Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu, aby Vám zpříjemnili dovolenou v překrásném Živogošći Blatu.

Apartmány „Vila Filipović“ nabízí ubytování přizpůsobené Vašim potřebám. Svou kapacitou Vám může nabídnou ubytování pro skupiny, rodinu a manželské páry.

Svá letní odpoledne využijte k prozkoumání přírodních krás olivových a borovým hájů, které se naklánějí nad oblázkové pláže, 6 km mezisebou propojených pláží, čisté a neznečištěné moře, a to vše v podhůří vysokých hor.

V našem městě můžete také navštívit i kemp Dole, který se nachází v překrásné přírodě, a který je také ideálním místem na rekreaci, procházky, jízdu na kole, skupinové sporty, atd...

Vše toto a ještě mnoho více krásného Vám zajistí ubytování v apartmánech „Vila Filipović“.

Navštivte nás a zajistěte sobě a své rodině nejlepší vzpomínky.


Vila Filipović Živogošće

Vila Filipović

Výhody


Rodinné ubytování

Ubytování pro skupiny lidí

Ubytování pro páry

Parkování zdarma

Bezplatné Wi-Fi

Volný mapa města

Obsah pro pěší turisty

Cyklistické stezky

Grilování